Collection: Sale
-
Addi Turbo Circular Knitting Needles - Metal - size 0 to 19
- Regular price
- from $9.25
- Sale price
- from $9.25
- Regular price
-
$14.50 - Unit price
- per
Sold out -
Lykke Single Point Knitting Needles - Driftwood or Indigo - 10 inches long - full size range
- Regular price
- from $7.95
- Sale price
- from $7.95
- Regular price
-
$8.00 - Unit price
- per
Sold out -
addi Bamboo Circular Knitting Needles - sizes US 3 to US 17
- Regular price
- from $9.25
- Sale price
- from $9.25
- Regular price
-
$15.00 - Unit price
- per
Sold out -
Noro Kumo - Rayon Cotton Blend Yarn
- Regular price
- $20.00
- Sale price
- $20.00
- Regular price
-
$20.00 - Unit price
- per
Sold out -
Euro Baby Babe Softcotton Worsted
- Regular price
- $9.00
- Sale price
- $9.00
- Regular price
-
$9.35 - Unit price
- per
Sold out -
Kollage Square Double Pointed Knitting Needles - size US 8
- Regular price
- $7.00
- Sale price
- $7.00
- Regular price
-
$14.00 - Unit price
- per
Sold out -
New in Shop - Round Closed Stitch Marker Sets from Pinecones and Purls
- Regular price
- $12.50
- Sale price
- $12.50
- Regular price
-
$14.50 - Unit price
- per
Sold out -
New in Shop - Stitch Marker Sets from Pinecones and Purls - Mixed Sets
- Regular price
- $12.50
- Sale price
- $12.50
- Regular price
-
$14.50 - Unit price
- per
Sold out -
HiKoo Zumie Super Bulky Wool
- Regular price
- $21.95
- Sale price
- $21.95
- Regular price
-
$26.00 - Unit price
- per
Sold out -
Removable Stitch Marker Sets from Pinecones and Purls
- Regular price
- $12.50
- Sale price
- $12.50
- Regular price
-
$14.50 - Unit price
- per
Sold out -
New in Shop - Hexagonal Closed Stitch Marker Sets from Pinecones and Purls
- Regular price
- $12.50
- Sale price
- $12.50
- Regular price
-
$14.50 - Unit price
- per
Sold out -
addi 8 inch long double pointed needles - set of 5 - premium bamboo
- Regular price
- $9.25
- Sale price
- $9.25
- Regular price
-
$14.50 - Unit price
- per
Sold out -
addi 6 inch long double pointed needles - set of 5 - premium bamboo
- Regular price
- $8.25
- Sale price
- $8.25
- Regular price
-
$14.50 - Unit price
- per
Sold out -
Dream in Color Classy
- Regular price
- $21.95
- Sale price
- $21.95
- Regular price
-
$26.00 - Unit price
- per
Sold out